ETV uus saatesari "Priitahtlikud" toob ekraanile vabatahtlikud päästjad

Priitahtlikud Hüüru
Priitahtlikud Hüüru Autor/allikas: Kairit Leibold

Eestis tegutseb rohkem kui 3000 vabatahtlikku päästjat, just neile suure südame ja missioonitundega inimestele on pühendatud ETV uus reedene saatesari "Priitahtlikud". Avasaade teeb täna kell 20 vaatajad tuttavaks Hüüru vabatahtliku tuletõrjekomandoga.

Vabatahtlikud päästjad on platsis siis, kui kass ei taha puu otsast alla tulla, aga ka suurõnnetustel nagu näiteks päevi kestvad metsapõlengud. Eestis tegutseb rohkem kui 150 erinevat ühingut, kuhu kuulub üle 3000 inimese. Nad ei paku konkurentsi kutselistele päästjatele, vaid soovivadki olla priitahtlikud. Nende seas on pensionäre, ettevõtjaid, muusikuid, poliitikuid ja keda kõike veel. Aga amet pole tähtis - neil on ühine hobi - olla vabatahtlik päästja. "Priitahtlikud" on saade, mis räägibki nende suure südamega inimeste lugu.

"Iga komando ja ühing on oma nägu," sõnab uue saatesarja toimetaja Robert Kõrvits ja lisab, et samas on vabatahtlikud kõik fanaatikud, kes on pidevas arengus ja õpivad uusi asju juurde. "Nad ei tee midagi uisapäisa."

Kaheksal reedel õhtul näitab ETV uues saatesarjas "Priitahtlikud", millega tegelevad erinevad komandod üle kogu Eesti. Esimene saade räägib Hüüru vabatahtlikust tuletõrjekomandost, kelle muljeterikkaimaks tööks on olnud 11 päeva väldanud Vikipalu metsapõlengu kustutamine. Igapäevaselt teevad nad inimeste juurde tuleohutuse koduvisiite ja muidugi ehitavad autosid, sest Hüüru mehi teatatakse ka kui hot rod ja custom autode klubina.

Uus sari "Priitahtlikud" alustab ETVs sel reedel kell 20. Toimetajad Robert Kõrvits ja Lota Viik, režissöör Margus Talvik ja produtsent Laura Kõrvits.

Vaata pikemat videolugu: u.err.ee/1dj

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: