ETV saatesari "Kriisirulett 2020" uurib koroonapandeemia mõju majandusele

Taavi Eilat ja
Taavi Eilat ja "Kriisirulett" Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Aasta 2020 läheb Eesti ja maailma ajalukku kui koroonapandeemia aasta. Pandeemia mõjusid erinevatele elu valdkondadele uurib Taavi Eilat ka uues saatesarjas "Kriisirulett 2020", mille esimene osa jõuab ETV ekraanile sel neljapäeval kell 22.05.

Järjestiku kuuel neljapäeval võtab "Pealtnägijast" tuntud Taavi Eilat ette erinevad majandusharud ning uurib, millised on koroonapandeemia õppetunnid ning mõjud. "Vaatame koos valdkonna esindajatega, kui karm on koroonapandeemia olukord majanduses. Näeme nii läbipõlemist ja krahhe, aga ka positiivset, sest mõnel valdkonnal on läinud ka hästi," võtab Taavi Eilat uue saatesarja kokku.

"Kriisirulett 2020" avasaade keskendub sel neljapäeval turismisektorile, mis seiskus sisuliselt päevapealt ja mõjutab tänaseni ligi 30 000 töötaja saatust. Nädal hiljem võetakse fookusesse teenused, mis muutunud harjumuste ja hirmude tõttu uue tähenduse said. Nii sai tervisekriisi algul poes käimisest tabu ja klientidest ilma jäänud söögikohad pidid leiutama aina uusi võtteid, et sööjaid meelitada.

Uus saatesari uurib sedagi, milliseid lahendusi näevad erakliinikud ning kuidas samal ajal tulevad toime tellimuste all ägavad paki- ja toidukullerid. Turismi ja teenuste maailmast liigutakse edasi transpordi ja tööstuse sektorisse ning eraldi saated on pühendatud ka loomingulisele valdkonnale ning olukorrale kinnisvaraturul.

Kõrvuti suurte majandusteemadega puudutab "Kriisirulett 2020" inimsaatusi, millele pandeemia on oma jälje jätnud. Kuidas on erinevate sektorite töötajad tulnud toime teadmatuse ja muutustega? Kuidas on inimesed oma elu ümber korraldanud ja kust leida lootust edasise osas?

"Kriisirulett 2020" alustab ETVs sel neljapäeval kell 22.05.
Saatejuht on Taavi Eilat, toimetaja Priit Rajalo ja konsultant Aivar Hundimägi. Produtsent on Hannela Lippus, režissöör Raivo Maripuu.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: