"Meediatund" täna, 5.11: Tasakaalustatus ajakirjanduses. ETV+ viis aastat.

Tarmu Tammerk
Tarmu Tammerk Autor/allikas: Ken Mürk

Vikerraadio "Meediatunni" saade käsitleb täna kell 14.05 tasakaalustatust ajakirjanduses, külas on meediauurija Andres Jõesaar.

Teravate teemade käsitlemisel meedias kerkib mõnel inimesel ikka etteheide, et puudu jääb tasakaalustatusest. Erinevalt erameediast on ERR-ile tasakaalus olemine kohustuslik ka seaduse tasandil. Kuidas tasakaalustatust mõõta ja ära tunda, selgitab meediauurija, Tallinna ülikooli õppejõud, BFMi meediapoliitika dotsent Andres Jõesaar.

Saate lõpuosas räägib ETV+ peatoimetaja Ekaterina Taklaja, kuhu on oma viieaastase tegevusega jõudnud ERR-i venekeelne telekanal ning millised on edasised plaanid

Saadet juhib ERR-i ajakirjanduseetika nõunik Tarmu Tammerk. Kuulajate arvamused on oodatud aadressil [email protected] või telefonil 611 4117.

"Meediatund" on Vikerraadio eetris neljapäeval, 5. novembril kell 14.05, kordus kl 19.05. Saated on järelkuulatavad Vikerraadio kodulehel.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: