ETV+ uus telehooaeg kutsub kaasa mõtlema ja kaasa rääkima

Eesti Rahvusringhäälingu venekeelne telekanal ETV+ läheb sügisele vastu uute saadete ja saatejuhtidega. Televaatajad saavad kaasa nuputada legendaarses telemängus "Mis? Kus? Millal?" ja reisida ajas tagasi 90ndatesse värskes dokumentaalsarjas "90.ee".

ETV+ hoiab läbi hooaja kätt pulsil olulistel päevakajalistel teemadel ja sündmustel, kuid pakub sel sügisel ka ohtralt mängulusti ning põnevust. Juba sel reedel kell 20.30 stardib esmakordselt ETV+ kanalil kultuslik mälumäng "Mis? Kus? Millal?", kus oma teadmised panevad televaatajate vastu proovile kuus meeskonda. Teiste seas istuvad mängulaua taha näiteks ajakirjanikud Andrei Šumakov ja Andrei Titov, kirjanik P.I. Filimonov, riigikogu liige Andrei Korobeinik jpt. Kaadritaguse häälena juhib mälumängu salapärane saatejuht, kelle nimi avalikustakse televaatajatele ja mängijatele alles viimases voorus.

Täiesti uus on ka sel teisipäeval alustanud 16osaline dokumentaalprojekt "90.ee". Sari vaatab tagasi Eesti lähiminevikku, rahututesse 90ndatesse ja paneb selle ajastu lood elama läbi inimeste meenutuste. Mis muusikat siis kuulati ja milliseid rõivaid kanti, milliste asjadega kaubeldi ning kuidas rahaga ümber käidi. Avatud kaartidega vaatavad toonasele ajale tagasi näiteks Andres Anvelt, Edgar Savisaar, Siim Kallas, Jüri Luik, Rein Veidemann, Jelena Skulskaja, Vladimir Velman jt.

Kõrvuti uute saadetega on uuenduskuuri läbinud ka mitu senist populaarsest vestlussaadet. Esmaspäevast "Oma tõde" juhivad sel sügisel ajakirjanikud Elena Solomina ja Olesja Lagašina. Kolmapäevane debatisaade "Kes keda?" on läbinud aga täieliku uuenduskuuri ja alustab nüüd kahe saatejuhi, Andrei Titovi ja Krista Lensini, eestvedamisel kakskeelsena. Sel kolmapäeval kell 20.30 esmakordselt uuel moel käivituv saade annab külalistele võimaluse rääkida nii eesti kui ka vene keeles. Uue kuue on saanud ka stuudiokujundus.

Värskete lugudega stardib pühapäeval, 6. septembril kell 20.30 ka populaarne portreesari "Edulood". Aljona Suržikova portreelugude peategelasteks on sel sügisel Arkadi Popov, Anna Levandi, Kristina Šmigun-Vähi ja Vladimir Tšerdakov.

Algav telehooaeg toob ETV+ kavasse tagasi ka kõik senised lemmikud, juba nädal tagasi käivitunud "Kofe+" hommikuprogrammile lisaks ka saatesarja "Peegel", uuriva telemagasini "Insight", iganädalase "Nädala intervjuu", Ida-Virumaa teemasid vahendava "Narva stuudio. Rahvale tähtis".

Läbi sügise rõõmustab ETV+ vaatajaid ka rikkaliku hankeprogrammiga, kuhu jagub kvaliteetseid dokumentaal- ja mängufilme, nostalgilisi lemmikuid ning ajaloo- ja krimisarju. Septembri avanädalatel näeb esmaspäevast neljapäevani Ukraina sarja "Suller", sellelt võtavad järje üle Vene sarjad "Godunov" ning "Optimistid". Teisipäevast neljapäevani pakub kell 22.15 põnevust aga Ukraina sari "Peitusemäng". Filme jagub ETV+ kavasse sügisel nii klassikast kui ka kaasaegse kino paremikust – reede õhtud on Vene kinoklassika, laupäevad ajalooliste filmide ning moodsa kino päralt. Nädalavahetuseks pakub ETV+ aga hommikust kogupereprogrammi, mis rõõmustab nii lapsi kui ka lapsevanemaid, sest läbi ekraani külastavad kodusid armastatud tegelased nagu Potsataja, kolm sõpra Prostokvašinost, Karlsson katuselt, karupoeg Puhh jt.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: