"Ringvaade suvel" saab kaheks nädalaks uued üllatavad saatejuhid

Ringvaade suvel saatejuhid
Ringvaade suvel saatejuhid Autor/allikas: ERR

ETV 65. sünnipäeva puhul liituvad "Ringvaade suvel" toimetusega kaheksa tuntud teletegijat, kes juhivad suvist telemagasini kahe nädala vältel 13. juulist 23. juulini.

"Ringvaade suvel" saadet juhivad kahe nädala jooksul tuntud teletegijad, keda Eesti Televisiooniga seob aastakümnete pikkune töö. "Ringvaadet" on neist juhtinud siiski vaid üks, Anu Välba. 2009. aastal koos Marko Reikopiga "Ringvaadet" alustanud Anu Välba juhatab külalis-saatejuhtide rea sisse esmaspäeval, 13. juulil. "Ringvaade on minu vana armastus, mida ju Markoga koos alustasime. Ja seetõttu ei puudu Marko ka minu esmaspäevasest saatest," lubab Anu Välba.

Külalis-saatejuhtide valikul said sõna sekka öelda ka televaatajad, kellelt tuli soove ja ettepanekuid rohkem kui tuhat. Kaheksa üllatava saatejuhi seas on mitmed tegijaid, kes televisioonist on liikunud uutele aladele, aga ETV sünnipäeva puhul naasevad nüüd taas televaatajate ette. Üks neist on Raul Rebane, kes enda sõnul andis saatetegemiseks nõusoleku väga lihtsal põhjusel: "Et teada saada, kui roostes on ETV vanaraudvara."

"Ringvaade suvel" saates panevad end uues rollis proovile ka mitmed ETV ekraanilt iganädalaselt tuttavad tegijad, kelle kogemustepagasisse kuuluvad suured spordivõistlused, uudised ja poliitika, päevakajalised kohtumised ja meeldejäävad intervjuud.

13. juuliga algav nädal toob Anu Välbale lisaks "Ringvaade suvel" saadet juhtima sporditoimetuse raudvara Tarmo Tiisleri, üle 50 aasta ETV-s töötanud Reet Linna ja aastaid USA sündmuseid eestlasteni vahendanud Neeme Raua.

Pidupäeva meeleoludes jätkab "Ringvaade suvel" ka 20. juulil, kui saatenädala avab jalgpallifännist sporditoimetaja Aet Süvari ja esimest korda paneb end meelelahutuslikus formaadis proovile Johannes Tralla. Ekraanile naasevad sel nädalal ka telelegendid Raul Rebane ja Maire Aunaste, kes võtab viimase külalis-saatejuhina stuudios koha sisse neljapäeval, 23. juulil.

Saatejuhid ajavahemikul 13.-16. juuli
E Anu Välba
T Tarmo Tiisler
K Reet Linna
N Neeme Raud

Saatejuhid ajavahemikul 20.-23. juuli
E Aet Süvari
T Raul Rebane
K Johannes Tralla
N Maire Aunaste

"Ringvaade suvel" on ETV ekraanil esmaspäevast neljapäevani kell 21.35.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: