"Ringvaade suvel" tähistab üllatustega ETV 65. sünnipäeva

Ringvaade suvel 2020
Ringvaade suvel 2020 Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

29. juunist tervitavad esmaspäevast neljapäevani ETV ekraanil Jüri Muttika ja Hannes Hermaküla, kes veavad kuni septembrini telemagasini "Ringvaade suvel".

Jüri Muttika ja Hannes Hermaküla võtavad neile omaselt "Ringvaade suvel" saates ette kõige naljakamaid ja hullumeelsemaid eksperimente, aga lahkavad ka päevakajalisi teemasid. Esimeses saates on neil rõõm kuulutada välja tänavused Eesti parimad toiduained ning uurida, kuidas Elina Nechayeva Eurovisioonist kõneleva hittfilmi sisse sattus. Üllatusi on aga veel.

Ka suvine "Ringvaade" võõrustab stuudios külalisi ning teeb päevast meeleolukaid kokkuvõtteid, ent vaatajateni jõuavad samuti lood ja reportaažid suvistest tegemistest paljudes Eesti paikades. Muttika ja Hermaküla kõrval vahendavad suviseid meeleolusid reporterid Heleri All, Christel Karits ja Kaidor Kahar, samuti kaasab "Ringvaade suvel" saate tegemisse teisigi ERR-i kolleege.

Saate tegemisse saavad sel suvel sekkuda ka televaatajad, sest ETV 65. sünnipäeva puhul kaasab "Ringvaade suvel" külalis-saatejuhte ja oma sõna saavad selles valikus ütelda just vaatajad. Täpsemalt saab ettevõtmisest aimu juba tänases avasaates.
Meeleolukad õhtud Muttika ja Hermaküla seltsis kestavad ETV ekraanil kuni septembri alguseni, kui oma koha võtab taas sisse "Ringvaade" koos Marko Reikopi ja Grete Lõbuga.

"Ringvaade suvel" on ETV ekraanil esmaspäevast neljapäevani pärast "Aktuaalset kaamerat" kell 21.35.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: