"Aktuaalne kaamera" alustab lisauudistega kell 12 päeval

"Aktuaalne kaamera" Autor/allikas: ERR

Pühapäeval, 15. märtsil on kell 12 Eesti Televisiooni eetris "Aktuaalse kaamera" päevased uudised. Eriolukorrast tulenevalt toob ETV uuest nädalast päevase "Aktuaalse kaamera" vaatajateni esmaspäevast reedeni kell 12.

Päevane "Aktuaalne kaamera" teeb ülevaate hetkeolukorrast Eestis ja maailmas, sh vahendab uudistesaade operatiivinfot koroonaviiruse leviku ja riigis välja kuulutatud eriolukorra kohta. Lisauudised on ETV programmis eriolukorrast tingituna, kus info täieneb pidevalt.

Alates esmaspäevast, 16. märtsist on "Aktuaalne kaamera" argipäeviti eetris neljal korral: kell 12, kell 17, kell 18.30 ja kell 21.00. Päevane "Aktuaalne kaamera" alustab kell 12 ja kestab kuni 20 minutit. Saadet saab otseülekandes vaadata ka rahvusringhäälingu uudisteportaalis ERR.ee.

Jätkuvalt on hommikuti ETV eetris ka "Terevisiooni" uudised. Päeva esimesed teleuudised toob ETV vaatajani hommikul kell 7, hommikuprogrammi uudised jätkuvad tavapäraselt kella 9ni igal täis- ja pooltunnil.

Seoses lisanduva uudistesaatega muutub ka ETV päevane telekava. Programmilistest muudatustest informeeritakse vaatajaid rahvusringhäälingu kanalite vahendusel. 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: