ETV2 näitab sarja "Patrick Melrose" Benedict Cumberbatchiga peaosas

ETV2 toob kolmel järjestikusel neljapäeval vaatajateni auhinnatud briti lühisarja "Patrick Melrose", mille peaosalist, inglise kõrgklassi kuuluvat nimitegelast kehastab Benedict Cumberbatch.

Edward St Aubyni poolautobiograafilistel romaanidel põhineva viieosalise lühisarja keskmes on inglise kõrgklassi põhjakäinud esindaja Patrick Melrose, kes püüab läbi meenutuste jälile jõuda oma probleemide põhjustele ja üle saada lapsepõlves kogetud traumadest. Mitme erineva aastakümne ja Inglismaa, Lõuna-Prantsusmaa ning New Yorgi vahel kulgedes avaneb vaatajale ühe katkise inimese lugu, kuhu kuuluvad keerulised suhted isaga, heroiinisõltuvus, ema soov vabasurma minna ja kõrgklassi elustiiliga kaasaskäivad pahed. Mehe võitluses isiklike deemonitega jäävad kannatajateks ka tema naine ja lapsed.

Nimitegelast kehastav Benedict Cumberbatch teeb sarjas hiilgava rolli ja on selle eest pärjatud parima näitleja BAFTAga. Parima näitleja nominatsiooni pälvis Cumberbatch ka Emmyde ja Kuldgloobuste jagamisel. Samuti on viieosalist lühisarja tunnustatud parima minisarja BAFTA auhinnaga, Emmyde jagamisel kandideeris "Patrick Melrose" kokku viies kategoorias.

Sarja režissöör on Edward Berger, Benedict Cumberbatchi kõrval teevad sarjas meeldejäävad rollid Jennifer Jason Leigh emana ja Hugo Weaving isa rollis, noort Patrickut kehastab Sebastian Maltz.

"Patrick Melrose" alustab ETV2 ekraanil täna kell 21.30, järjest näeb kahte osa. Veebis on sari järelvaadatav 30 päeva.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: