ERR-i programmide ja kohalike stuudiote kontaktid

ETV Gonsiori 27, 15029 Tallinn
628 4100, 628 4770 etv@err.ee

ETV2 Gonsiori 27, 15029 Tallinn
628 4100 etv2@err.ee

ETV+ Gonsiori 27, 15029 Tallinn
628 4125 etvpluss@err.ee

Vikerraadio Gonsiori 21, 15020 Tallinn
611 4318 viker@err.ee

Raadio 2 Gonsiori 21, 15020 Tallinn
611 4200 r2@err.ee

Klassikaraadio Gonsiori 21, 15020 Tallinn
611 4121 klassika@err.ee

Raadio 4 Gonsiori 21, 15020 Tallinn
611 4126 raadio4@err.ee

Raadio Tallinn Gonsiori 21, 15020 Tallinn
611 4372 raadiotallinn@err.ee

* * *

Tartu stuudio Riia 24, 51010 Tartu
Teleuudised 730 2471
Raadiouudised 730 2456

Pärnu stuudio Akadeemia 7, 80001 Pärnu
443 0780

Narva stuudio Puškini 12, 20308 Narva
356 1515

* * *

Mirjam Nutov - Võrumaa korrespondent
Jüri 12, 65620 Võru
5690 8050, mirjam.nutov@err.ee

Juhan Hepner - Läänemaa ja Hiiumaa korrespondent
Posti 3, 90510 Haapsalu
5346 9548, juhan.hepner@err.ee

Margus Muld - Saaremaa korrespondent
Lossi 1, 93802 Kuressaare
513 4646, margus.muld@err.ee

Olev Kenk - Kesk-Eesti korrespondent
Pärnu 52, 72712 Paide
Vaksali 7, 71020 Viljandi
5342 8136, olev.kenk@err.ee

Ragnar Kond - Valgamaa korrespondent
Puiestee 8, 68203 Valga
504 2673, ragnar.kond@err.ee

Rene Kundla - Virumaa korrespondent
Pargi 40, 41594 Jõhvi
502 2860, rene.kundla@err.ee

ERR-i väliskorrespondendid

Anton Aleksejev - Moskva operaator-korrespondent
+79035610233, anton.aleksejev@err.ee

Johannes Tralla - Brüsseli korrespondent
+32470176001, johannes.tralla@err.ee

Maria-Ann Rohemäe - Washingtoni korrespondent
+1 202 629 7865, maria-ann.rohemae@err.ee

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.