Raadio 2 kuulutas välja suure räpivõistluse "Sina ka"

{{1541074260000 | amCalendar}}
R2 räpivõistlus
R2 räpivõistlus "Sina ka" - vali oma lemmik Autor/allikas: Kaarel Nõmmik

Raadio 2 eestvedamisel on alanud suur räpivõistlus "Sina ka", kuhu on oodatud osalema kõik huvilised vanusest ja taustast sõltumata.

Võistlusega "Sina ka" ärgitab Raadio 2 kõiki räpihuvilisi end proovile panema ja loominguliselt väljendama. Lugusid võivad esitada nii tuntud artistid kui ka täiesti uued tegijad, samuti ei sea võistlus piire vanuse, teemade ega keele osas. "Räpp on vallutanud nii Eesti kui kogu maailma ja meie siin raadios tahaksime vahetult näha ja tunda, kuidas Eesti inimesed omakorda räpi ära vallutavad. Just sellepärast säärase väljakutsega lagedale tulimegi," tutvustas ettevõtmist Bert Järvet, kelle pärastlõunane saade saab konkursi staabiks. "Nüüd on mõned nädalad aega, et oma lugu purki saada ja meile saata, detsembri alguses läheb otse-eetris lahti suuremat sorti kuulamispidu koos kohalike muusikakorüfeede ja võimsa auhinnakotiga."

"Sina ka" võistlusele saab töid esitada 3. detsembrini ja võitja selgitab välja Raadio 2 poolt kokku kutsutud žürii. Konkursi peapreemiaks on võimalus külastada koos kaaslasega Euroopa suurt hip-hop festivali, kuulajate lemmik saab auhinnaks neli kahepäevast passi Elvas toimuvale Eesti hip-hop festivalile koos majutusega kämpingus. Lisaks antakse välja soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise voliniku eripreemia väljapaistva sotsiaalkriitilise loo eest.
"Sina ka" räpikonkurss on inspiratsiooni saanud ETV ekraanil esmaspäeviti näidatavast noortesarjast "Miks mitte?!", mille peategelane tahab räppariks saada. "Sina ka" räpivõistlust toetab soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise volinik.


Võistlusele "Sina ka" saab lugusid esitada ja saadetud lugusid kuulata aadressil www.r2p.ee. Hääletamine avatakse 3. detsembril, võitjad kuulutatakse välja 13. detsembril.

 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: