Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Talendishow "BRAVO!" tuleb taas

{{1537182900000 | amCalendar}}
Laulusaade
Laulusaade "BRAVO!" finaal. Autor/allikas: Vladislava Snurnikova/ERR

ETV+ (Eesti), LTV7 (Läti) ja LRT (Leedu) ühise talendishow "BRAVO!" teine hooaeg algab jaanuaris ja osalejate sooviavaldusi oodatakse kuni 7. oktoobrini.

"BRAVO!" on ETV+ (Eesti), LTV7 (Läti) ja LRT (Leedu) teleshow, mille raames selgitatakse välja Baltimaade kõige andekam noor laulja.

"Osalema on oodatud 10−17-aastased noored lauljad, kes elavad Eestis, Lätis või Leedus," selgitab reegleid peaprodutsent Mikhail Valtfogel, "need lauljad, kelle videod źüriid köidavad, saavad võimaluse osaleda tele-eetris ja võidelda oma koha eest finaalis. Ootame sooviavaldusi suure huviga!"

Źürii poolt välja valitud esinejate castingu-võtted algavad juba oktoobris. Osalemiseks tuleb salvestada lühike, kuni kahe minuti pikkune video, kus tuleb näidata oma vokaalseid oskusi.
Laul või fragment peab olema inglise keeles. Salvestise võib teha kodustes tingimustes, kuid võib saata ka väljavõtte varasemast esinemisest või lingi varasema esinemise videole.
Videosalvestised peavad olema horisontaalsed ja HD või FullHD formaadis.

Sooviavaldused ja salvestised tuleb saata hiljemalt 7. oktoobriks e-postiaadressile: [email protected].

Telekonkursi "BRAVO!" esimene hooaeg jõudis eetrisse tänavu esimesel poolaastal ETV+ koostöös produktsioonifirmaga Forestbird Production.

"BRAVO!" Esimese hooajaga saab tutvuda ametlikul kodulehel ja backstage-show leiate siit.

Esimese hooaja võitja Alika Milova video:
https://www.youtube.com/watch?v=OEwYnMZuoFc 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: