Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ETV oli ülekaalukalt oktoobrikuu vaadatuim telekanal

{{1509450627000 | amCalendar}}

Oktoobrikuus jälgisid televaatajad enim ETV programmi ning edumaa teiste kanalite ees oli märgatav.

Uuringufirma Kantar Emor andmetel pühendasid Eesti televaatajad novembris oma televaatamise ajast 14,1% ETV-le. Teisele kohale platseerus Kanal 2, millele programmi jälgimisele pühendati 12,4 protsenti vaatamise ajast ning kolmandal kohal oli TV3 11,4 protsendiga.

ETV vaadatuimad saated olid oktoobrikuus "Pealtnägija", "Õnne 13" ja "Hommik Anuga". Neile järgnesid "Aktuaalne kaamera", "Ringvaade", "Valimiste õhtu", "Wend Weis", "Prillitoos", "Meie Eestid" ja "Sport".

Tänavu oktoobris vaatasid Eesti elanikud televiisorit päevas keskmiselt kolm tundi ja 59 minutit. Eestlased veetsid telerite ees kolm tundi ja 57 minutit ning mitte-eestlased neli tundi ja ühe minuti. Eestlastel jagunes telekanali jälgimiseks kulunud aeg esmajoones ETV (20,4%), Kanal 2 (17,9%) ja TV3 (16,4% ) vahel ning mitte-eestlastel PBK (15,9%), RTR Planeta (14,1%) ja NTV Mir'i (11,4%) vahel.

Samuti hoiab Eesti Rahvusringhäälingu raadiojaam Vikerraadio jätkuvalt enim kuulatud raadiokanali tiitlit. Suveperioodil kuulas Vikerraadiot nädalas keskmiselt 290 000 inimest, mis on 29 protsenti kogu kuulajaskonnast.

Teleauditooriumi uuringu sihtrühma kuulusid 4-aastased ja vanemad Eesti elanikud, raadioauditooriumi sihtrühmas olid 12-74-aastased Eesti elanikud.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: