Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Kohalike omavalitsuste volikogude valimised ERRi kanalites - sisukad debatid ja kandidaatide tutvustamine

{{1504601437000 | amCalendar}}

ERRi kanalid teevad põhjaliku kajastuse kohalike omavalitsuste volikogude valimistest, tutvustades kandidaate ning tuues vaatajate ette sisukad debatid.

Valimisdebatid saavad ETV ekraanil alguse 26. septembril kell 19.45, mil stuudiosse on palutud Narva kandidaadid. 3. oktoobri õhtul jõuavad vaatajate ette Pärnu kandidaadid, 10. oktoobril Tartu kandidaadid ning 14. oktoobril Tallinna kandidaadid. ETV valimisdebatte juhivad Andres Kuusk ja Ainar Ruussaar.

Venekeelse telekanali ETV+ vahendusel saab valimisdebatte vaadata 20. septembril, 27. septembril, 4. oktoobril ja 11. oktoobril kell 19. Tallinna kandidaatide debatti saab ETV+ ekraanil näha sünkroontõlkega 14. oktoobril kell 21.35.

Vikerraadio eetris on valimisdebatid 2. oktoobril kell 13, mil sõna saavad Pärnu kandidaadid, 5. oktoobril kell 13, mil stuudios on Tartu kandidaadid ning 12. oktoobril kell 13, kui debateerivad Tallinna kandidaadid.

Raadio 2 saade "Agenda" vahendusel jõuavad 2. oktoobrist 4. oktoobrini kuulajateni valimisliitude kandidaatide debatid ning 9. oktoobrist 11. oktoobrini parlamendierakondade kandidaatide debatid. Debattides osalevad kandidaadid Pärnust, Tartust ja Tallinnast ning poliitikute arutelu juhivad Eeva Esse ja Ahto Lobjakas.

Raadio 4 eetris on Tallinna kandidaatide debatid 4. oktoobril, 6. oktoobril ja 13 oktoobril ning Narva kandidaatide debatid 11. oktoobril, algusega kell 14.05.

Suur ja kokkuvõttev valimiste õhtu saade jõuab ETV ekraanile 15. oktoobril kell 19.55. Saadet juhivad Indrek Treufeldt ja Rain Kooli.

Rohkem infot valimisperioodi ning ERRi kajastuste kohta leiab SIIT.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: