Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Raadio 4 "Jõulurõõmu kuulutus" aitab Viljandimaa Perekodu lapsi

{{1449483479000 | amCalendar}}

Raadio 4 heategevusprogramm "Jõulurõõmu kuulutus" toetab sel aastal Viljandimaa Perekodu lapsi. Seal elab 75 last ja noort, neist kuuekümnel on raske või sügav puue.

"Jõulurõõmu kuulutus" on üks vanemaid heategevussaateid Eesti elektroonilise meedia maastikul ja läheb tänavu eetrisse juba 23. korda.

Esmakordselt kõlas saade Raadio 4 kuulajatele 1993. aastal, tookord toetati verevähki põdevaid lapsi. Aastate jooksul on raha kogutud meditsiinitehnika soetamiseks Tallinna kliinilise lastehaigla, samuti Tartu, Nõmme ning Narva lastehaiglate tarvis. "Jõulurõõmu kuulutus" on toetanud Tartu, Viljandi, Jõhvi, Narva, Tallinna, Imastu, Kohtla-Järve, Pärnu, Narva-Jõesuu, Haapsalu, Taheva, Kohtla-Nõmme lastekodusid ja Sillamäe Vanalinna kooli, Tartu Emajõe kooli ja Narva lasteaia "Muinasjutt" puudega lapsi. Aastatepikkune heategevus on toonud Raadio 4-le UNICEFi Sinilinnu aastapreemia ja toimetus tänab selle eest kõiki annetajaid.

Sihtasutusele Perekodu aidatakse osta Tobii silmajälgimissüsteem, mis võimaldab pilgu abil arvutit kasutada ja sel teel ka suhelda.

Annetada saab telefoni teel helistades numbrile 900 7011 maksumusega 6 eurot või 900 7012 maksumusega 15 eurot. Kõnede vastuvõtt algas 20. detsembrist. Helistades saab jätta automaatvastajale teate ja õnnitleda või tervitada oma sõpru või lähedasi saates "Jõulurõõmu kuulutus", mis on eetris 24.detsembrist kuni õigeusu jõuludeni 7. jaanuaril iga päev kell 17.05 –19.00.

Annetada saab ka panga kaudu:
Sihtmakse saaja: SA Perekodu
Saaja arveldusarve: EE271010220247922229, SEB pank
Selgitus "Jõulurõõmu kuulutus".

"Jõulurõõmu kuulutust" toetavad EMT, Elion, Elisa ja Tele2.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: