Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ETV+ hakkab näitama kultuuriteateid

{{1440577322000 | amCalendar}}

Eesti Rahvusringhäälingu venekeelne telekanal ETV+ hakkab alates 28. septembrist edastama kultuuriteateid nii nagu seda teevad teisedki ERRi kanalid.

Taotlusi oma kultuurisündmuste tutvustamiseks uue telekanali eetris on oodatud esitama mittetulundusühingud, sihtasutused ja riigiettevõtted. ETV+ on õigus vahendada teavet kontsertide, näituste, etenduste, heategevusürituste, spordivõistluste jms toimumise kohta tingimusel, et üritusele on avalik juurdepääs, üritus ei taotle kasumit ja seda finantseerib osaliselt või täielikult avalik sektor.
Samuti on ETV+ eetrisse oodatud sotsiaalse iseloomuga üleskutsed, mis propageerivad näiteks integratsiooni, keskkonnakaitset, tervislikke eluviise.

ETV+ eetrisse jõudvad teleklipid peavad olema korrektses vene keeles.

ETV+ edastab kultuuriteateid ja sotsiaalseid üleskutseid tööpäeviti kuni viis korda päevas, nädalavahetusel ja riiklikel pühadel kuni neli korda päevas. Blokid on kuni kolme minuti pikkused ja need paneb kokku kultuuriteadete toimetaja. Igat klippi näidatakse ETV+ eetris üks kord päevas.

Taotlusi saab esitada e-posti aadressil [email protected]

Lisainformatsioon teadete edastamise kohta asub ETV+ veebilehel etvpluss.ee.

Lisainfo:
Anastassia Dratšova
ETV+ turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
[email protected], +372 55916274

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: