Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Vikerraadio "Luulelahing" läheb linna peale

{{1421237712000 | amCalendar}}

Vikerraadio võistlussaade "Luulelahing" salvestatakse sel hooajal stuudioseinte vahelt väljas, kohvikus Must Puudel Tallinnas, Müürivahe tn 20.

Vikerraadio võistlussaade "Luulelahing" salvestatakse sel hooajal stuudioseinte vahelt väljas, kohvikus Must Puudel Tallinnas, Müürivahe tn 20.

29. jaanuaril kell 19 astuvad üles luuletajad P.I.Filimonov, Triin Tasuja, Mariliin Vassenin ja Tõnis Vilu, külaliskriitik on Peeter Sauter. Saadet ja õhtut juhivad Peeter Helme ja Jürgen Rooste. Kõik luulesõbrad on oodatud salvestusele, sissepääs on prii.

Teise hooaja esimene "Luulelahing" jõuab raadioeetrisse 7. veebruaril kell 12.05.

"Luulelahing" on saade, kus kord kuus on publiku ees Eesti luuletajad ja selguvad parimad luuletused ja esitused. Igas saates loeb neli luuletajat ette oma tekste ja kõlab ka poeetide valitud muusika, lootuses, et see aitab nende hinge salapära paremini avada. Lisaks poeetidele ja saatejuhtidele on kohal kriitik, kelle ülesandeks on muidu äkki natuke erapoolikuid ja võib-olla luuletajatesse liiga suure kaastundega suhtuvaid saatejuhte rajal hoida.

Huvilistel on võimalik "Luulelahingu" salvestustel osaleda, need toimuvad jaanuari-veebruari-märtsi viimasel neljapäeval kohvikus Must Puudel. Aprillikuine saade tuleb Pärnust ja maikuus toimuv finaal festivalilt HeadRead.

Igast saatest pääseb edasi üks poeet ja lõpusaates kroonitakse "Luulelahingu" võitja.

Esitused jõuavad helis ja tekstis Vikerraadio "Luulelahingu" koduleheküljele, samas hakkab toimuma ka hääletus.

"Luulelahingu" esimese hooaja võitis Aapo Ilves.

Esimest hooaega saab kuulata siin: http://vikerraadio.err.ee/kuularhiiv?saade=499&kid=318

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: