X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

"Meediatund" täna, 29. novembril: Raadio tulevik ning avalik teave

Marju Himma
Marju Himma Autor/allikas: Kairit Leibold /ERR

Vikerraadio "Meediatunni" saates on täna kell 14.05 raadio tulevikust vestlemas ERR-i juhatuse liige Tiina Kaalep ja avaliku teabe kättesaadavuse teemat avab ERR-i veebiuudiste ja portaalide peatoimetaja Urmet Kook.

Nagu kõik meedialiigid, peab raadio hoolega jälgima inimeste harjumuste muutusi ja tehnoloogia arengut. Kindlal saatekaval põhineva raadioprogrammi kõrval on üha enam kohta taskuhäälingul. Kuidas arenevad ERR-i raadioprogrammid, selgitab ERR-i juhatuse liige Tiina Kaalep.

Saate teises pooles on jutuks avaliku teabe kättesaadavus. See on ajakirjanike jaoks oluline nagu hapnikuvoog. Paraku on avaliku teabe hankimisel üha enam tõkkeid. Kuidas piirangutest vabaneda ning mida võiks avaliku teabe reeglites muuta? Stuudios on ERR-i veebiuudiste ja portaalide peatoimetaja Urmet Kook.

Saadet juhib Marju Himma. Kuulajate arvamused on oodatud aadressil [email protected] või telefonil 611 4117.

"Meediatund" on Vikerraadio eetris kolmapäeval, 29. novembril kell 14.05, kordusena kl 19.05. Kõik saated on järelkuulatavad Vikerraadio kodulehel ja Jupiteris.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: