"Terevisioon" lükkab uue hooaja käima esmaspäeval kell 6.55

"Terevisioon" alustab sügishooaega Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

ETV hommikuprogramm alustab uut hooaega esmaspäeval, 28. augustil. Vaatajaid äratavad sel sügisel saatejuhid Katrin Viirpalu, Liisu Lass, Juhan Kilumets ja Reimo Sildvee.

Argihommikute kaaslane "Terevisioon" toob esmaspäevast reedeni vaatajateni päevakajalised arutelud, praktilised nõuanded, meeleolukad kohtumised ja hea kodumaise muusika.

Hommikuprogrammi vastutava toimetaja Reimo Sildvee sõnul on "Terevisiooni" avanädala üheks läbivaks teemaks kooliaasta algus ja haridusküsimused. Kohe esmaspäeval küsitakse kolme uue riigigümnaasiumi juhilt, kuidas on kulgenud ettevalmistused koolide avamiseks. Reedene, 1. septembri saade jõuab vaatajateni osaliselt Narvast, kus Katrin Viirpalu uurib teiste teemade seas eestikeelsele haridusele ülemineku hetkeseisu. Lapsevanematele jagatakse nädala sees aga nõuandeid, kuidas last uueks kooliaastaks ette valmistada.
    
Uus hooaeg algab poliitiliselt laetud ajal ja päevakajalistel teemal hoiab pilku hommikuti peal ka "Terevisioon". Ent tõsiste teemade kõrvale jagub ka südamlikke ja humoorikaid kohtumisi. Reimo Sildvee sõnul hakkab hommikuprogramm jälgima noore politseikoera Lexi kasvamist ja koolitamist ning läbi videopäeviku saavad sellest osa ka vaatajad.

Igasse päeva pakub "Terevisioon" ka praktilisi nippe ja nõuandeid aiandusest retseptideni. Kohe esimesel nädalal räägitakse näiteks aiasaadustest ja sellest, kuidas rohelisi tomateid punaseks saada. "Ootame ka vaatajate häid soovitusi, mida teistegi vaatajatega jagada," ärgitab Reimo Sildvee inimesi kaasa lööma.

"Terevisioon" kutsub ka muusikuid ja bände hommikuprogrammiga liituma. "Muusikud on meile alati oodatud esinema. Ühtlasi on "Terevisioon" heaks kohaks, kus teha oma muusikavideo tele-esilinastus," märgib Sildvee.

"Terevisiooni" juhivad sel sügisel Katrin Viirpalu, Liisu Lass, Juhan Kilumets ja Reimo Sildvee, hooaja avasaates tervitavad vaatajaid Katrin Viirpalu ja Reimo Sildvee. Hommikused teleuudised toovad ka sel sügisel vaatajateni Ott Nool ja Veronika Uibo. Spordinädalavahetuse kokkuvõtetega jätkavad esmaspäeviti Juhan Kilumets ja Ragnar Kaasik.

"Terevisioon" on ETV eetris alates 28. augustist esmaspäevast reedeni kell 6.55.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: