"Ringvaade suvel" alustab Jüri Muttika juhtimisel

Ringvaade
Ringvaade Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Suveõhtute telemagasin "Ringvaade suvel" alustab ETV ekraanil täna kell 21.35. Eesti elu kirevad teemad ja värvikad tegelased toovad vaatajateni Grete Lõbu, Marko Reikop, Anna Pihl, Hannes Hermaküla ja Jüri Muttika.

Kuni sügishooaja alguseni võtab "Ringvaade suvel" teisipäevast neljapäevani kokku Eestis ja maailmas toimuva kogu selles kirevuses. Silma hoitakse peal nii päevakajalistel teemadel, suvesündmustel kui ka põnevatel tegemistel ning inimestel Eestimaa erinevates nurkades.

Suvist telemagasini juhivad vaheldumisi Grete Lõbu, Marko Reikop, Anna Pihl, Hannes Hermaküla ja Jüri Muttika. Neist viimane avabki suvehooaja täna kell 21.35.

Teisipäeva saatesse on külla tulemas Reet Linna, Elle Eljand-Boschi ja Lagle Alpius-Mäll, sest taas tuleb kokku legendaarne ansambel MERL, mille üks liige oli ka Marju Kuut.

Veel räägitakse tänases saates Kaitseuuringute keskuse teaduri Ivo Juurveega Venemaal toimunud Prigožini mässust ja tehakse tutvust mehhiklannaga, kes on avastanud enda jaoks Eesti ja Setomaa võlud.

Noorte laulu- ja tantsupeo ootuses hoitakse sel nädalal silma peal ka peo ettevalmistustel ning neljapäevane saade keskendubki täies mahus suvisele suursündmusele. Juba järgmisel nädalal võtab "Ringvaade suvel" saate enda ohjata Grete Lõbu.

"Ringvaade suvel" on ETV eetris teisipäevast neljapäevani kell 21.35 pärast õhtuseid uudiseid.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: