Uues noortesaates "Meie hitt" teevad gümnasistid Lennale ja Tanel Padarile muusikavideod

Tanel Padar Viimsi Gümnaasiumis
Tanel Padar Viimsi Gümnaasiumis "Meie hitt" salvestusel Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Jupiter IO esitleb uhiuut noortesaadet "Meie hitt", mis toob kokku Lenna ja Tanel Padari ning gümnaasiumis õppivad noored, kes saavad ülesandeks luua artistidele muusikavideod.

Kaheosalise noortesaate "Meie Hitt" esimeses saates võtavad erakordse väljakutse vastu Jõgevamaa Gümnaasiumi noored. Nad saavad ülesande teha ühe päevaga valmis video Lenna uuele loole "Mida minuga teed" ja seda algusest lõpuni, ideest teostuseni.

"Paari tunni jooksul peavad nad nullist välja mõtlema idee ja kuidas nad seda filmivad," selgitab Jaagup Tuisk, kes saadab mentorina noori muusikavideo tegemisel. Kui video Lennale meeldib, saab sellest loo ametlik video.

Saate lõpuks valmivat muusikavideot esitleti Lennale Jõgeval ja see sai lauljalt vaid head tagasisidet. "Ma olen pahviks löödud," olid Lenna sõnad tulemust nähes.

Noortesaate teises osas teevad Tanel Padarile muusikavideo Viimsi Gümnaasiumi noored. Teine osa tuleb Jupiter IOs esitlemisele 24. mail.

"Meie hitt" on nähtav Jupiter IOs https://jupiter.err.ee/1608978431/meie-hitt. ETV2 toob saated tele-ekraanile 1. ja 2. juunil kell 21.30.
"Meie Hitt" režissöör on Sander Allikmäe, saade on valminud koostöös Piibe Teatriga. Produtsent ja saate autor on Arlet Palmiste.

 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: