Eesti Laul stardib: ETVs esitletakse tänavusi võistluslugusid

Eesti Laul 2023 võistluslood jõuavad täna esmakordselt televaatajate ette, kui ETV erisaates kell 20 näidatakse kõiki poolfinaalidesse jõudnud lugusid.

"Eesti Laul 2023. Start" erisaates tulevad esitamisele 20 võistluslugu koos värskelt valminud videotega. "Artistid on pingutanud ja üldmulje on väga professionaalne," märgib Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula. Täna esitamisele tulevates lugudes on tema sõnul värskust ja hoogu, mida peegeldab ka seekordne võistlejate kooslus, kuhu jagub mitmeid laiema publiku jaoks uusi tegijaid.

Erisaadet juhivad Grete Kuld ja Tõnis Niinemets, kes on ka Eesti Laulu poolfinaalide ja finaali saatejuhid. Saates saavad sõna ka kõik seekordsed artistid.

Eesti Laulu poolfinaalid toimuvad 12. ja 14. jaanuaril Viimsi Artiumis, finaal 11. veebruaril Tondiraba jäähallis. Koos tänase stardisaatega paisatakse müüki ka poolfinaalide piletid. Tomi Rahula sõnul on poolfinaalidesse saada piiratud kogus pääsmeid ja kaasaelajatel tasub seega kiirustada.

Kõiki tänavusi võistluslugusid koos videotega näeb saate järel Jupiteris, tulevast nädalast saab artistidega hommikuti lähemalt tuttavaks "Terevisioonis". Kõik Eesti Laulu uudised leiab www.eestilaul.ee.
 
Eesti Laul 2023 poolfinalistid tähestikulises järjekorras:
1.    Alika "Bridges"
2.    Andreas "Why Do You Love Me"
3.    Anett x Fredi "You Need To Move On"
4.    Bedwetters "Monsters"
5.    Carlos Ukareda "Whiskey Won't Forget"
6.    ELLIP "Pretty Girl"
7.    Elysa "Bad Philosophy"
8.    Inger "Awaiting You"
9.    JANEK "House Of Glass"
10.    kaw "Valik"
11.    Linalakk, Bonzo "Aeg"
12.    Meelik "Tuju"
13.    m els " So Good At What You Do"
14.    MERLYN "Unicorn Vibes"
15.    MIA "Üks samm korraga"
16.    Neon Letters & Maiko "Tokimeki"
17.    OLLIE "Venom"
18.    Robin Juhkental "Kurbuse matused"
19.    SISSI "Lighthouse"
20.    Wiiralt "Salalik"

www.eestilaul.ee

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: