Lasteekraani jõulukalender üllatab iga päev uue vahva lastelooga

Lasteekraani jõulukalender 2022
Lasteekraani jõulukalender 2022 Autor/allikas: Tuuli Lepik

1. detsembril avanes Lasteekraan.ee lehel jõulukalender, kust kõik muinasjutusõbrad leiavad iga päev uue lastejutu ja animatsiooni. Raadioteatri ja lasteajakirjaga Täheke koostöö valitud lugusid esitavad armastatud näitlejad.

1. detsembrist jõululaupäevani on Lasteekraani lehel avatud vahva jõulutöökoda, kus tegutsevad päkapikud ja jõuluvana, kes kingivad iga päev lastele uue loo. Jõulukalendri lastelugudes seiklevad nii inimesed, loomad, esemed kui ka tähed ja numbrid - avastamisrõõmu jagub igasse päeva.

Jõulukalender koosneb ajakirja Täheke lastejuttudest, mille on Raadioteatris sisse lugenud näitlejad Haide Männamäe, Rein Oja, Harriet Toompere, Sepo Seemann, Aarne Soro, Kristiin Räägel, Rasmus Kaljujärv, Kersti Heinloo ja Tõnn Lamp. Lood on kirjutanud Kadri Hinrikus, Juhan Voolaid, Andrus Kivirähk, Helena Koch, Reet Bobõlski, Doris Kareva, Markus Saksatamm, Triinu Laan, Liis Sein, Veiko Märka, Indrek Koff ja Kristiina Kass.

Lood on pannud animatsioonidega elama Rebeka Kruus, Anu Kadri Uustalu, Siim Raud, Piret Lindau, Ariel Genrihov, Kristi Markov, Tormi Tobreluts, Maryliis Teinfeldt-Grins, Tuuli Maiste ning BFM Laste filmikooli ning Animakooli lapsed. Kalendri illustratsiooni on loonud Tuuli Lepik.

Lasteekraani jõulukalender avaneb aadressil: https://lasteekraan.err.ee/1608802234/lasteekraani-joulukalender-2022
Kõiki lugusid saab jõulukuul õhtujutuna kuulata Vikerraadios.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: