Lasteekraani lihavõttekalender toob kuulajateni audioraamatu "Kõhu mäss"

Lihavõttekalender bänner
Lihavõttekalender bänner Autor/allikas: ERR

Kevadpühade ootuses läheb Lasteekraani lehel käima vahva munajaht. Tänasest on lehel üleval lihavõttekalender, milles igal hommikul värvub üks muna ja avaneb kuulamiseks uus peatükk Helena Kochi lasteraamatust "Kõhu mäss".

Helena Kochi lasteraamat "Kõhu mäss" räägib tõsistest asjadest humoorikas võtmes ja nii et sellest on rõõmu väikestele ja suurtele kuulajatele. Raamatu peategelaseks on teise klassi poiss Uku, kelle kõht otsustab ühel päeval hakata streikima rämpstoidu vastu, kõrvad väsivad tümpsust ja silmad pidevast arvutiekraani vaatamisest.

Lihavõttenädala hommikutel avaneb Lasteekraani lehel uus peatükk, kokku ootab kuulajaid kuus peatükki ja kuus vahvat hommikut. Igal õhtul kõlab "Kõhu mäss" ka Vikerraadios õhtujutuna. Audioraamat sobib hästi kooskuulamiseks nii lasteaias kui ka algklassides, samuti koos pere ja lähedastega.

Lustaka ja samas õpetliku teksti on sisse lugenud Sergo Vares, audioraamat on salvestatud Raadioteatris. Lastekalendri illustratsioonid on loonud BlueCat OÜ.

Lasteekraani lihavõttekalendri leiab:
https://lasteekraan.err.ee/1608553987/lasteekraani-lihavottekalender 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: