Eesti Laul 2021 saatejuhid on Grete Kuld ja Tõnis Niinemets

Eesti Laul 2021 saatejuhid Grete Kuld ja Tõnis Niinemets
Eesti Laul 2021 saatejuhid Grete Kuld ja Tõnis Niinemets Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Eesti Laul tuleb sel aastal uue saatejuhtide paariga. Eesti suurimat muusikasündmust juhivad tänavu üheskoos Tõnis Niinemets ja Grete Kuld.

Aasta tagasi sai Eesti Laulu saatejuhina tuleristsed Tõnis Niinemets, tänavu astub esmakordselt saatejuhina Eesti suurima muusikasündmuse lavale Grete Kuld.

"Üllatused käivad Eesti Laulu juurde ja sellise uudisega on hea uut aastat alustada," rõõmustab Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula. "Grete on ääretult professionaalne ja inimesena väga meeldiv. Tal on olemas kõik see, mida uuelt saatejuhilt ootasime – kogemused teletöö, muusika ja näitlemise vallas ning hea klapp Tõnisega. Usun, et selline saatejuhtide paar toob meeldivat särtsu Eesti Laul 2021 saatele."

Eesti Laulu juhtimine on Grete Kullale ja Tõnis Niinemetsale esimene koostööprojekt. Vaatajate ette astub särav tandem kolmel korral, alustades esimese poolfinaaliga 18. veebruaril.
 
Kui viimastel aastatel on Eesti Laulu poolfinaalid toimunud Tartus suure publiku ees, siis tänavu naaseb lauluvõistlus telestuudiosse. "Oleme saanud paljud head tagasisidet poolfinaalidesse jõudnud laulude kohta. Ettevalmistused saadeteks käivad ja kinnitan, et artistid võtavad võistlust väga tõsiselt ning planeeritud lavashowd tulevad vägevad! Kindlasti jätkub meil materjali ka igasugusteks üllatusteks."

Eesti Laul 2021 poolfinaalid toimuvad 18. ja 20. veebruaril, konkursi võitja selgub finaalis 6. märtsil.

Eesti Laul 2021 võistluslood: https://jupiter.err.ee/1158813/eesti-laul-2021  
Eesti Laulu kodulehekülg: www.eestilaul.ee  

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: