Telelegendid astuvad ETV uues mälumängus lõbusasse lahingusse

Kes pani Urmas Oti Laulma? Mis spordialal on tulnud Eesti meistriks saatejuht Rein Karemäe? Mida tähendab HuMaKeFüMuNuPu? Nendele ja paljudele teistele küsimustele hakkavad ETV uues telemängus "Telelegendide lahing" reedeti vastuseid otsima tuntud telenäod.

ETV uus mälumäng "Telelegendide lahing" paneb proovile saatekülaliste ja vaatajate teadmised Eesti Televisioonist ning Eesti elust, mida televisioon on siinmail juba rohkem kui 65 aastat vahendanud. Lustakas mälumäng annab võimaluse taasavastada värvikaid seikasid teletegijate juhtumistest ning saadetest, sest küsimused esitatakse sageli põhjatust tele-arhiivist pärit lõikude näol.

Kaheksal järjestikusel reedel astuvad võistlustulle tänased ja endised teletegijad, kel ETV-ga oma eriline seos. Võistlejate seas on iganädalaselt ETV ekraanilt tuttavad näod saatejuhtidest näitlejateni, aga on neidki, kelle teletegemised ulatuvad aastate taha või kelle saateid näeb praegu hoopis teistelt kanalitelt. Igas saates on vastamisi kaks meeskonda, mõlemas kolm tegijat. Telelegendide staatuses on ka uue mängu saatejuhid – saadet ohjavad tandemina Marko Reikop ja Maire Aunaste.

Avasaates hakkavad ajusid ragistama ühe meeskonnana Anu Säärits, Juhan Kilumets ning Reet Linna ja nende vastu astub võistkond koosseisus Urve Tiidus, Mart Normet ja Urmas Vaino. Novembris ja detsembris võtavad meeleoluka väljakutse vastu veel näiteks Anu Välba, Roald Johannson, Margus Saar, Kristjan Jõekalda, Neeme Raud jpt. Oodata on lõbusat vastasseisu ka "Õnne 13" ja "ENSV" näitlejate vahel ning erimängu endiste diktoritega.

Saate toimetaja on Anne-Mari Müller, režissöör Sander Allikmäe.

"Telelegendide lahing" alustab ETVs sel reedel kell 20.
Pikemat tutvust näeb siit: https://menu.err.ee/media/video/1109568?contentId=1155222

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: