ETV+ toob suvistesse argiõhtutesse uue telemagasini "Suvestuudio"

ETV+ Suvestuudio
ETV+ Suvestuudio Autor/allikas: ERR

ETV+ ekraanil alustab täna kell 20.20 uus telemagasin "Suvestuudio", mis sisustab suvised argiõhtud meeleolukate kohtumiste ja reportaažidega Eestimaa erinevaist paigust.

Uus telemagasin "Suvestuudio" on ETV+ ekraanil esmaspäevast reedeni kell 20.20, pärast "Aktuaalse kaamera" uudiseid ning kordusena järgmise päeva hommikul. "Mul on väga hea meel, et vaatamata keerulisele kevadele saame sel suvel pakkuda vaatajatele igapäevaselt värsket programmi," märgib ETV+ peatoimetaja Ekaterina Taklaja. Argiõhtuti ekraanile jõudev "Suvestuudio" vahendab reportaaže ja sündmusi erinevaist Eestimaa paigust, stuudiosse on oodata külalisi ja saatesse jagub nii meeleolukat muusikat kui ka praktilisi nõuandeid.

Läbi kümne nädala juhivad "Suvestuudiot" viis saatejuhti, kes vaatajatele tuttavad populaarsetest ETV+ saadetest: Jelena Solomina, Andrei Titov, Dmitri Pastuhhov, Artur Tjulenev ja Aleksandr Hobotov. Ekaterina Taklaja sõnul on suvise telemagasini tegemisse kaasatud kogu ETV+ toimetus, kes tegutsevad nii reporteritena kaamera ees kui ka toimetajatena lugude sündimisel. "Suvesaade on ETV+ toimetuse ühine ettevõtmine ja meie ajakirjanikud saavad end proovile panna uutes žanrites ja teemadel," lisab Taklaja.

ETV+ suvekava toob vaatajateni ka rikkaliku filmi- ja sarjavaliku, kuhu jagub ajaloolisi draamasid, krimiklassikat ja ka kaasaegseid menusarju. Läbi suve näeb erinevaid minisarju, sh sarju "Matš", "Saladuste suvi", "Hüljatud" jt. Suvised esmaspäevad toovad ekraanile populaarsed krimisarjad "Miss Marple" ja "Vera", igapäevaselt jätkab ETV+ kavas Vene menusari "Jälg". Laupäeviti jõuab vaatajateni Vene kinoklassika ja pühapäevad elustavad Pierre Richardi komöödiafilmid ning omaaegsed kultusfilmid Goijko Miticiga peaosas.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: