ETV tähistab Euroopa nädalat "Eesti mängu" erisaadetega

"Eesti mäng. Euroopa eri" 7. mai Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Alates tänasest pakub ETV kolmel järjestikusel õhtul kell 20.30 mängurõõmu populaarse telemängu "Eesti mäng" Euroopa erisaadetega. Finaal selgitab telemängu võitja Euroopa päeval, 9. mail kell 21.20.

7., 8. ja 9. mail toimuvates erisaadetes osalevad tuntud meelelahutus- ja kultuuritegelased ning poliitikud, kes panevad oma teadmised proovile Eestit ning Euroopat puudutavatel küsimustel. Kuigi nime poolest Euroopasse viiv, on telemängu põhimõtted vaatajatele tuttavad varasematest "Eesti mängu" hooaegadest. Stuudios hakkavad mõõtu võtma kolm mängijat, iga mängu parim pääseb edasi 9. mail toimuvasse finaali.

"Eesti mäng. Euroopa eri" avasaates lähevad täna vastamisi Euroopa Komisjoni energeetikavolinik Kadri Simson, Eesti Laul 2020 võitja Uku Suviste ja näitleja ning koomik Peeter Oja. Teine mäng toob reedel, 8. mail ühe laua ümber Euroopa Parlamendi liikme Jaak Madisoni, lavastaja Ain Mäeotsa ja näitleja Henrik Normanni. Kolmandas mängus näitavad 9. mail oma teadmisi Õhtulehe veebi loovjuht ja seltskonnategelane Anu Saagim, Euroopa Parlamendi liige Urmast Paet ja Riigi Tugiteenuste Keskuse peadirektori asetäitja Martin Karro.

Saatejuhina võtab koha sisse vaatajatele tuttav Gaute Kivistik, tema abiliseks on Britt Kõrsmaa. Küsimused on koostanud tuntud mälumängur ja paljude mälumängusaadete küsimuste autor Tiit Naarits.

Telemängule saab kaasa elada ka venekeelsel telekanalil ETV+ - küsimused on samad, kuid mängijad erinevad ja saadet juhib Vitali Vesterinen. ETV+ alustas mängudega varem ning juba on selgunud kaks finalisti, ansambli Svjata Vatra eestvedaja Ruslan Trochynskyi ja uisutreener Anna Levandi. Nende vastane finaalis selgitatakse välja kolmandas mängus 8. mail, siis lähevad vastamisi Eesti üks edukaimaid jalgpallureid Konstantin Vassiljev, näitleja ja koreograaf Aleksandr Ivaškevitš ning saatejuht Anna Sapronenko. Finaal on vaatajate ees Euroopa päeval, 9. mail.

"Eesti mäng. Euroopa eri" eelvoorud on ETV ekraanil neljapäeval, reedel ja laupäeval kell 20.30. Finaal on ETVs laupäeval, 9. mail pärast "Aktuaalset kaamerat" kell 21.20.


ETV+ näitab telemängu kolmandat eelmängu  reedel kell 20.25. Finaal toimub laupäeval, 9. mail kell 20.45.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: