Teatriauhinnad selguvad ETV erisaates täna kell 20.00

ETV toob täna kell 20 vaatajateni teatripäevale pühendatud erisaate, kus avalikustatake Eesti teatri auhindade 2020 ja Eesti Kultuurkapitali näitekunsti sihtkapitali preemiate laureaadid.

Rahvusvahelise teatripäeva eelõhtul segunevad ETV ekraanil tele- ja teatrimaagia, kui erisaatega tunnustatakse Eesti teatrimaastiku silmapaistvamaid tegijaid ja töid. ERR-i ja Eesti Teatriliidu koostöös sündiv saade asendab 27. märtsil Vanemuises toimuma pidanud teatriauhindade pidu.

Traditsioonilise auhinnatseremoonia asemel jõuab vaatajateni üllatuslik ja emotsionaalne telesaade, mis on sündinud koos teatrirahvaga. Just loomeinimeste mängulisus võimaldab uut tseremooniaformaati ka eriolukorras pakkuda ning vaatajad saavad osa, kuidas nii üleandjad kui ka auhinnasaajad salarollides üksteist üllatavad. Võitjad kuulutatakse välja 27 kategoorias. Neist mõned saavad tunnustuse osaks otse kaamerate ees, teistele toimetatakse autasud kätte pärast eriolukorra lõppemist. Tunni aja jooksul jõuavad ekraanile tabatud emotsioonid, intervjuud ja meenutused ning peatatud teatrihetked.

Teatripäevale pühendatud saate lavastusliku poole eest hoolitsesid lavastaja Tiit Palu ja Vanemuise Teater ning ETV töögrupp režissöör Elo Seliranna ja produtsent Rait-Roland Veskemaa juhtimisel. Saatejuht on Reet Weidebaum.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: