Konkurss voogedastusteenuse toimetaja ametikohale ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti Rahvusringhääling
Eesti Rahvusringhääling Autor/allikas: ERR

Voogedastusteenuse toimetaja ülesandeks on rahvusringhäälingu uue voogedastusprogrammi toimetamine, haldamine ning värske sisuga varustamine. Sa vastutad koos tiimiga voogedastusprogrammi korrektse ja atraktiivse väljanägemise eest.

Oled oodatud kandideerima, kui:
• Sinu õpingud, kogemused või ka unistused on vastavad ja Sul on põhjust arvata, et Su oskused klapivad antud töökohaga.
• Sul on lahtised käed, pakud rohkem kui küsitakse, oled laia silmaringiga, abivalmis, empaatiline ja hoolid oma kolleegidest.
• Sa oled tiimimängija ja tahad olla uue programmi sünni ning arendamise juures, võttes konstruktiivset kriitikat kui võimalust paremaks saada.
• Orienteerud erinevates internetikeskkondades, oled kiire õppija ning veebis kukuvad Sul asjad hästi välja.
• Sa huvitud raadiost ja televisioonist ning orienteerud vabalt ERR-i programmides, aga ka laiemalt saadetes, kuuldemängudes, järjejuttudes, draamasarjades, filmides ja dokumentaalfilmides.
• Suudad kiiresti, fantaasiarikkalt ja hästi koostada presentatsioone ning orienteerud vabalt ka Excelis.
• Sa oled loov ja Sinus on soovi oma ideid ellu viia, vajadusel nende teostumise eest seista ning võidelda.
• Sul on hea keskendumisvõime, kõrge pingetaluvus, suudad töötada iseseisvalt ja vajadusel ka ebatraditsioonilisel ajal, kui tööülesanded mõne otseülekande tõttu seda ette näevad.

Pakume Sulle palju loomingulist ja huvitavat tööd. Tööle asumine 1. aprillist k.a.

Kandideerijal palume esitada CV, motivatsioonikiri ja proovitöö hiljemalt 13. märtsiks 2020 e-mailile personal@err.ee. Proovitööks koosta ERR-i olemasolevate video- ja audiokeskkondade põhjal sisu jaotus uue programmi jaoks (igas zhanris minimaalselt 10 nimetust), mis oleks aluseks uuele voogedastuskeskkonnale.
Täpsem info töökoha kohta: toomas.luhats@err.ee, 51 55 005.

 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: