Nõukogu eelmised koosseisud

ERR-i nõukogu (varem: Ringhäälingunõukogu) koosseisud (alates 1994. a.)

07.05.2017 -

1. Rein Veidemann - esimees
2. Paavo Nõgene
3. Agu Uudelepp
4. Krista Aru
5. Martin Helme
6. Viktoria Ladõnskaja
7. Heidy Purga
8. Kalvi Kõva
9. Marika Tuus-Laul
10. Pille Pruulmann-Vengerfeldt

16.12.2016 - 06.05.2017

1. Agu Uudelepp - esimees
2. Mart Luik
3. Rain Tamm
4. Krista Aru
5. Martin Helme
6. Viktoria Ladõnskaja
7. Heidy Purga
8. Kalvi Kõva
9. Marika Tuus-Laul
10. Pille Pruulmann-Vengerfeldt


16.06.2016 - 15.12.2016
1. Agu Uudelepp - esimees
2. Mart Luik
3. Rain Tamm
4. Krista Aru
5. Martin Helme
6. Kalle Muuli
7. Heidy Purga
8. Andres Anvelt
9. Enn Eesmaa
10. Pille Pruulmann-Vengerfeldt


07.12.2015 - 15.06.2016
1. Agu Uudelepp - esimees
2. Mart Luik
3. Rain Tamm
4. Krista Aru
5. Martin Helme
6. Kalle Muuli
7. Heidy Purga
8. Mihkel Raud
9. Enn Eesmaa
10. Pille Pruulmann-Vengerfeldt

26.05.2015 - 06.12.2015
1. Agu Uudelepp - esimees
2. Mart Luik
3. Rain Tamm
4. Krista Aru
5. Martin Helme
6. Kalle Muuli
7. Heidy Purga
8. Mihkel Raud
9. Priit Toobal
10. Pille Pruulmann-Vengerfeldt

29.01.2013 - 25.05.2015

1. Agu Uudelepp - esimees
2. Mart Luik
3. Krista Aru
4. Rain Tamm
5. Priit Toobal
6. Igor Gräzin
7. Priit Sibul
8. Jaak Allik

08.05.2012 - 28.01.2013
1. Agu Uudelepp - esimees
2. Mart Luik
3. Paavo Nõgene
4. Rain Tamm
5. Priit Toobal
6. Igor Gräzin
7. Priit Sibul
8. Jaak Allik

15.12.2011 kinnitati Peeter Kreitzbergi asemel nõukogu liikmeks Jaak Allik.
17.05.2011 nimetatid nõukogu liikmeteks Igor Gräzin, Peeter Kreitzberg, Priit Sibul ja Priit Toobal.
08.06.2010 kinnitas Riigikogu Villu Reiljani asemel nõukogu liikmeks Karel Rüütli.

08.05.2007
1. Andres Jõesaar - esimees
2. Igor Gräzin
3. Andres Herkel
4. Peeter Kreitzberg
5. Maret Merisaar
6. Villu Reiljan
7. Marika Tuus
8. Hagi Šein
9. Rain Tamm
10. Ela Tomson

15.05.2003 - 31.04.2007
1. Andres Jõesaar - esimees
2. Jaak Allik - aseesimees
3. Peeter Kreitzberg
4. Andres Root
5. Katrin Saks
6. Hagi Šein
7. Silva Tomingas
8. Ela Tomson
9. Igor Grazin 

11.04.2000 – 12.05.2003
Seoses ringhäälinguseaduse muudatusega kinnitati 11.aprillil 2000.a. uus ringhäälingunõukogu koosseis:
1. Tiit Sinissaar - esimees
2. Peeter Kreitzberg - aseesimees
3. Andres Jõesaar
4. Marju Lauristin
5. Villu Reiljan
6. Andres Root
7. Ignar Fjuk
8. Hagi Šein
9. Silva Tomingas

1998
Suvel 1998 kinnitati nõukogu koosseisu Andres Langemetsa, Tõnu-Reid Kuke ja Eduard Schultsi asemel Märt Väljataga, Märt Kubo ja Andres Taklaja. Paul-Eerik Rummo valiti teistkordselt nõukogu esimeheks.
1. Paul-Eerik Rummo - esimees
2. Tõnu-Reid Kukk
3. Andres Langemets
4. Jüri Sillart
5. Juhan Sillaste
6. Eduard Schults
7. Lepo Sumera
8. Andres Herkel
9. Peeter Vihalemm 

1996
Suvel 1996 kinnitati nõukogu koosseisu Mikk Mikiveri, Jüri Võigemasti ja Rein Veidemanni asemel Jüri Sillart, Juhan Sillaste ja Paul-Eerik Rummo. Paul-Eerik Rummo valiti nõukogu esimeheks.
1. Rein Veidemann - esimees
2. Tõnu-Reid Kukk
3. Andres Langemets
4. Mikk Mikiver
5. Eduard Schults
6. Lepo Sumera
7. Andres Herkel
8. Peeter Vihalemm
9. Jüri Võigemast

1995 talvel kinnitati nõukogu koosseisu Toivo Tasa asemel Andres Langemets.

1994
1. Rein Veidemann - esimees
2. Tõnu-Reid Kukk
3. Mikk Mikiver
4. Eduard Schults
5. Lepo Sumera
6. Toivo Tasa
7. Andres Herkel
8. Peeter Vihalemm
9. Jüri Võigemast


Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}

Teade toimetusele edastatud

Sellelt Ip-aadressilt on ligipääs piiratud

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar