Telemajas toimub Curly Stringsi tasuta kontsert

28.03.2017 16:54
Rubriik: Info

Neljapäeva hommikul kell 7 toimub telemaja ruudulises fuajees "Terevisiooni" ja Tallinn Music Weeki koostöös ansambli Curly Strings tasuta kontsert.

Kontserdile on oodatud kõik huvilised, kuid enne tuleks ennast registreerida aadressil publik.terevisioon@err.ee.

Kontserdist teeb ülekande ka "Terevisioon".


Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}

Teade toimetusele edastatud

Sellelt Ip-aadressilt on ligipääs piiratud

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar
 • foto
  Selgus ERRi luulekonkursi võitja
  14:25

  Reedel lõppenud Eesti Rahvusringhäälingu jõululuuletuste konkursile laekus 1552 jõulusalmi ning konkursi võitis Ants Välimäe luuletusega "Veel üks soov".

 • foto
  Klassikaraadios kõlab Euroopa raadiote jõulumuusika maraton
  Eile

  Täna kõlavad Klassikaraadios kaunid jõulukontserdid paljudest maadest – kirikutest, kontserdisaalidest, küladest ja linnadest. Raadio kannab jõulumeeleolu tuhandete kilomeetrite taha, üle piiride, merede ja mandrite.

 • foto
  Novembrikuu vaadatuim telekanal oli ETV
  14.12

  Kantar Emor Teleauditooriumi Mõõdikuuringu andmetel oli ETV novembrikuus vaadatuim telekanal Eestis. ETV oli vaadatuim kanal ka septembris ja oktoobris.

 • foto
  ETV saatesari "Wend Weis" nomineeriti aasta keskkonnateole
  13.12

  ETV saatesari "Wend Weis" on nomineeritud keskkonnaministeeriumi korraldatava aasta keskkonnateo konkursil, millega tunnustatakse neid toredaid inimesi, asutusi ja ettevõtteid, kes hoolivad elukeskkonnast ja hoolitsevad selle eest, et ka teised seda teeksid.

 • foto
  ERRi aastavahetus: Säravaimate tähtedega sajaga juubeliaastasse!
  13.12

  ETV aastavahetus algab seekord suurejoonelise sissejuhatusega 30. detsembri õhtul, mil ekraanile jõuab uus ja pidulik saade "Aasta säravaimad tähed", kus võtame aasta kokku ERRi saatejuhtide ja nende külalistega.

 • foto
  ETV hommikusaade "Terevisioon" muutub uuel aastal pikemaks
  12.12

  Alates uuest aastast muutub ETV hommikusaade "Terevisioon" senisest kümme minutit pikemaks ning lisandub üks uudisteplokk.

 • foto
  ETV+ oli vaba valima valimissaate teemat ja osalejate ringi
  12.12

  ERRi kui avalik-õigusliku kanali valimiskajastuse juures tekitab erakondades ja valimisliitudes ikka küsimusi valimisdebattides osalejate arv. Eriti kohalike valimiste puhul on selge, et kõik kandideerivad erakonnad ja nimekirjad ERRi debattidesse ei mahu, leiab ERRi ajakirjanduseetika nõunik Tarmu Tammerk.

 • foto
  ERRi jõulud: "Jõulutunnel", intervjuu presidendiga ning südamlikud pühadesaated
  12.12

  Jõulud toovad ETV ekraanile rohkesti südamlikke pühadesaateid, heategevusprogrammi "Jõulutunnel" ning palju muud, mis läheb hinge, kuid lahutab ka meelt.

 • foto
  Klassikaraadio toimetaja Marge-Ly Rookäär pälvis tähtsa stipendiumi
  12.12

  Täna tähistavad Eesti koorid laulutaadi Gustav Ernesaksa sünniaastapäeva. Sel puhul annab Gustav Ernesaksa Fond üle traditsioonilised Ernesaksa nimelised stipendiumid.

 • foto
  Selgusid saatesarja "Klassikatähed 2018" võistlejad
  09.12

  Täna toimus ERRi uudistemaja raadio esimeses stuudios telekonkursi "Klassikatähed" neljanda hooaja eelvoor. 25-st võistlusele registreerunud kandidaadi hulgast kutsuti ette mängima 15 muusikut. Igal mängijal oli eelvoorus aega kümme minutit, et ennast žüriile tutvustada, esitada vabalt valitud lühipala ning vastata küsimustele. Võistlejaid hindasid ETV, Klassikaraadio ja Eesti Kontserdi esindajad ning Timo Steiner, Ivari Ilja ja Juhan Tralla, valides välja kaheksa parimat, kes lähevad võistlustulle 23. veebruaril algaval konkursil "Klassikatähed 2018".

 • foto
  ERRi kultuuriportaal kannab üle suurejoonelise Euroopa filmiauhindade juubeligala
  08.12

  Homme, 9. detsembril kell 20 kannab ERRi kultuuriportaal otsepildis üle Berliinis toimuva Euroopa Filmiakadeemia 30. auhinnagala, mille käigus tunnustatakse lõppeva aasta filmimaailma parimaid ning tuuakse rambivalgusesse Euroopa kino suurkujud. Show'd juhib tuntud Saksa koomik Thomas Hermanns.

 • foto
  Kuuest Eesti inimesest valmivad portreefilmid
  07.12

  Eesti Rahvusringhääling, Eesti Filmi Instituut ja Eesti Kultuurkapital kuulutasid tänavu suvel teistkordselt välja portreefilmide konkursi, et leida põnevaid ideid, mis tutvustavad olulisi Eesti kultuuriinimesi ja nende loomingut. 2019. aastal valmivad filmid on nüüdseks selgunud.

 • foto
  Vikerraadio kuulajate lemmiksoomlane on selgunud
  06.12

  Soome 100. sünnipäeva puhul valis Vikerraadio kuulajate abil eestlaste lemmiksoomlast. Oma hääle andis 3652 inimest.

 • foto
  Telekanalite vaadatavus 2017. aasta novembris  
  05.12

  2017. aasta novembrikuu jooksul vaatas ETV telekanalit kokku vähemalt 15 minutit 728 tuhat inimest (oktoobris samuti 728 tuhat), ETV2 kanalit 587 tuhat inimest (oktoobris 604 tuhat) ning ETV+ kanalit 256 tuhat 4-aastast ja vanemat televaatajat (oktoobris 279 tuhat).

 • foto
  Soome sünnipäeval mängib Raadio 2 soomlaste muusikat
  05.12

  Sel kolmapäeval, 6. detsembril, on kogu Soome 100. aastapäeva puhul piduehtes ning Raadio 2 eeter samuti: rõhk on Soome muusikal, mida mängitakse mõõdutundetult nii Kamletite hommikusaates, Eeva Esse päevakajalise uudistemagasini "Agenda" vestluste vahel kui ka mujal, kuni õhtuses vööndini välja.

 • foto
  Eetikanõuniku kokkuvõte valimiste kajastamisest ERRis
  04.12

  Kuigi rahvusringhäälingu 2017. aasta kohalike omavalitsuste valimiste kajastamine oli ERRi ajakirjanduseetika nõuniku Tarmu Tammerki hinnangul mitmekülgne ning ERR multimeediaorganisatsioonina kasutas eri lähenemisnurki ja formaate, siis laekus ERRi eetikanõunikule ka mitmeid kaebusi, mille võib laias laastus jagada kahte gruppi: valimiskampaania käiku puudutav tagasiside ning kandidaatide küsimused ja nõuded spetsiaalsetes valimissaadetes osalemisvõimaluste kohta.

 • foto
  Tähelepanu: casting! ETV+ otsib kangelasi teleprojekti
  04.12

  Telekanal ETV+ ja filmistuudio Diafilm otsivad noori, kes sooviksid osaleda teleprojektis "Lasnamäe muuseum". Võtetele kutsutakse kuni 35-aastaseid Lasnamäe noori, kes oleksid valmis pajatama telekaamerate ees oma hingelähedasest tegevusalast või lemmikharrastusest.

 • foto
  Armastatud eestlased jagavad Soome juubeli puhul humoorikaid lugusid
  04.12

  Meie põhjanaabrid tähistavad sel nädalal oma riigi 100. sünniaastapäeva ning sel puhul jagasid Jan Uuspõld, Elisabet Reinsalu ja Jaagup Kreem eredaid mälestusi, mis neile Soomega seostuvad.

 • foto
  Vikerraadio kuulajad valivad lemmiksoomlast
  01.12

  6. detsembril tähistavad meie põhjanaabrid oma riigi 100. sünnipäeva. Sel puhul valib Vikerraadio kuulajate abil eestlaste lemmiksoomlast.

 • foto
  Klassikaraadio juubeldab koos Euroraadioga


  27.11

  Sel sügisel möödub 50 aastat Euroopa rahvusvaheliste kontserdiülekannete ja muusikavahetuse algusest. Selle tähistamiseks vahendab suurejoonelist juubelikontserti 44 raadiojaama 36 riigist 27. novembril algusega kell 21. Eesti kuulajatele kõlab sündmus Klassikaraadios.


 


 • foto
  ERR kuulutas välja jõulusalmide konkursi
  27.11

  Rahvusringhääling kuulutas välja konkursi ja ootab Eestimaa inimestelt nende endi loodud jõulusalme - lühikesi, naljakaid ja tabavaid. Kõige tähtsam on see, et kuni kahe salmi pikkune luuletus oleks originaallooming.

 • foto
  ERR tähistab Maapäeva 100. aastapäeva suurejoonelise programmiga
  25.11

  28. novembril möödub 100 aastat päevast, mil Eesti Maanõukogu kuulutas end kõrgeima võimu kandjaks Eestis ja see sündmus avas tee Eesti Vabariigi sünnile. Sellel puhul annavad ERRi programmid eetrisse mitmeid teemakohaseid saateid ka enne teisipäeva, sest tegu on sissejuhatusega Eesti Vabariigi 100. juubelisünnipäeva rikkalikule programmile.

 • foto
  "Meediatund" 24. novembril: Rein Veidemann ERRi rollist
  24.11

  TLÜ emeriitprofessor Rein Veidemann on ERRi nõukogu esimehe ametis olnud pool aastat. Vestleme ERRi rollist ja avalikkuse ootustele vastamisest. Kuhu asetub ERR kogu Eesti ajakirjanduse pildis?

 • foto
  Täna avatakse "Jõulutunneli" toel valminud Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu rehabilitatsioonikeskus
  24.11

  Täna avatakse Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu uus rehabilitatsioonikeskus, mis valmis mulluse ETV heategevusprogrammi "Jõulutunnel" vaatajate annetuste abil.

 • foto
  ERRi teadus pälvis aasta teaduse populariseerimise auhinna  
  22.11

  Täna anti üle 2017. aasta Eesti teaduse populariseerimise auhinnad ning aasta parimaks teaduse ja tehnoloogia populariseerijaks audio-visuaalse ja elektroonilise meedia abil tunnistati ETV-s ekraanil olnud teadusuudiste saade "Novaator".

 • foto
  Algas Raadio 2 Aastahiti valimine. Iga hääl loeb!
  21.11

  Aasta läheneb lõpule ja traditsiooniliselt on alanud Raadio 2 Aastahiti valimine. Kõik, kes muusikat armastavad, saavad anda oma panuse selleks, et nende lemmik saaks võimalikult hea koha.

 • foto
  Eesti Laulu poolfinaalide koosseisud on teada! Müüki tulid ka peaproovi piletid
  20.11

  Eesti Laulu poolfinaalide koosseisud on teada! Müüki tulid ka peaproovi piletid

 • foto
  Suur spordiöö ERRis
  17.11

  19. novembri öösel toob ERRi sporditoimetus vaatajateni otseülekanded maakera kuklapoolelt. Austraaliast, Autoralli maailmameistrivõistluste viimaselt etapilt ning Fidži saarelt, kus Eesti jalgpallikoondis peab maavõistlusmängu võõrustajamaa rahvuskoondisega. Haaravat spordiööd vürtsitab aegumatu Eesti filmiklassika.

 • foto
  "PÖFF-i 8 ja pool" toob teleekraanile festivali põnevaimad hetked
  17.11

  Täna õhtul alustab ETV2 ekraanil minisari "PÖFF-i 8 ja pool", mis toob kogu festivali vältel ekraanile 10 kaheksa ja poole minuti pikkust saadet, milles vaatajad saavad osa festivali kõige olulisemast infost ning põnevaimatest hetkedest. • foto
  ETV oli ülekaalukalt oktoobrikuu vaadatuim telekanal
  14.11

  Oktoobrikuus jälgisid televaatajad enim ETV programmi ning edumaa teiste kanalite ees oli märgatav.

Üldkontaktid ja registriandmed

Eesti Rahvusringhääling
Gonsiori 27, 15029 Tallinn, Eesti
err@err.ee
http://err.ee

Üldtelefon 628 4100
Faks 628 4155

reg. nr. 74002322
käibemaksukohuslase nr. EE101148858
tehingupartneri kood 635201

Pangaandmed
Swedbank, IBAN EE682200221001183488
SEB pank, IBAN EE841010052037198004
Danske Bank, IBAN EE083300332141310000
Nordea Pank, IBAN EE171700017000256915

Välisarveldused
Swedbank AS, Liivalaia 8, 15040 Tallinn
IBAN: EE492200221011955680, Swift: HABAEE2X

Arvete esitamine ERR-ile:
soovitavalt e-arvetena (XML, Eesti Pangaliidu standard)
e-kirja teel aadressile arved@err.ee
NB! Palume esitatavale arvele alati märkida ERR-i poolne kontaktisik ja/või osakond.


Uudistetoimetuste üldkontaktid

ERR-i uudistetoimetused (raadio-, tele- ja online-uudised):
uudised@err.ee
, 6114 111

Raadiouudised eesti keeles: 611 4270
Raadiouudised vene keeles 611 4310

Aktuaalse Kaamera uudised: 628 4001, ak@err.ee

 

* * *

Ettepanekud ja kaebused saadete ajakirjandusliku sisu kohta tel. 611 4117, meediaeetika@err.ee

Raadiostuudiote ja -tehnika rentimine: tel. 611 4083, helisalvestused@err.ee

Telestuudiote ja -tehnika rentimine: Mihkel Robam, tel. 628 4607, mihkel.robam@err.ee

Arhiivimaterjalide tellimise ja kasutamise info: arhiiv@err.ee

Kultuuriteadete avaldamine tele- ja raadioprogrammides: kultuuriteated@err.ee


Kõikide ERR-i töötajate kontaktid leiad siit