Üldkontaktid ja registriandmed

Eesti Rahvusringhääling
Gonsiori 27, 15029 Tallinn, Eesti
err@err.ee
http://err.ee

Üldtelefon 628 4100
Faks 628 4155

reg. nr. 74002322
käibemaksukohuslase nr. EE101148858
tehingupartneri kood 635201

Pangaandmed
Swedbank, IBAN EE682200221001183488
SEB pank, IBAN EE841010052037198004
Danske Bank, IBAN EE083300332141310000
Nordea Pank, IBAN EE171700017000256915

Välisarveldused
Swedbank AS, Liivalaia 8, 15040 Tallinn
IBAN: EE492200221011955680, Swift: HABAEE2X

Arvete esitamine ERR-ile:
soovitavalt e-arvetena (XML, Eesti Pangaliidu standard)
e-kirja teel aadressile arved@err.ee
NB! Palume esitatavale arvele alati märkida ERR-i poolne kontaktisik ja/või osakond.


Uudistetoimetuste üldkontaktid

ERR-i uudistetoimetused (raadio-, tele- ja online-uudised):
uudised@err.ee
, 6114 111

Raadiouudised eesti keeles: 611 4270
Raadiouudised vene keeles 611 4310

Aktuaalse Kaamera uudised: 628 4001, ak@err.ee


24h kontaktid

Raadio tehniline keskus 611 4280
ETV tehniline keskus 628 4725

* * *

Ettepanekud ja kaebused saadete ajakirjandusliku sisu kohta tel. 611 4117, meediaeetika@err.ee

Raadiostuudiote ja -tehnika rentimine: tel. 611 4083, helisalvestused@err.ee

Telestuudiote ja -tehnika rentimine: Mihkel Robam, tel. 628 4607, mihkel.robam@err.ee

Kultuuriteadete avaldamine tele- ja raadioprogrammides: kultuuriteated@err.ee


Kõikide ERR-i töötajate kontaktid leiad siit

ERR-i programmide ja kohalike stuudiote kontaktid

ETV Gonsiori 27, 15029 Tallinn
628 4450, 628 4100 etv@err.ee

ETV2 Gonsiori 27, 15029 Tallinn
628 4635 etv2@err.ee

Vikerraadio Kreutzwaldi 14, 10124 Tallinn
611 4318 viker@err.ee

Raadio 2 Gonsiori 21, 15029 Tallinn
611 4200 r2@err.ee

Klassikaraadio Kreutzwaldi 14, 10124 Tallinn
611 4121 klassika@err.ee

Raadio 4 Kreutzwaldi 14, 10124 Tallinn
611 4126 raadio4@err.ee

Raadio Tallinn Kreutzwaldi 14, 10124 Tallinn
611 4372 raadiotallinn@err.ee

* * *

Tartu stuudio Riia 24, 51010 Tartu
Teleuudised 7 302 471
Raadiouudised 7 302 456

Pärnu stuudio Akadeemia 7, 80001 Pärnu
44 30 780

Narva stuudio Puškini 12, 20308 Narva
35 61 515

* * *

Igor Taro - Võrumaa korrespondent
Jüri tn 12, 65605 Võru
5273985, igor.taro@err.ee

Ivar Soopan - Lääne-Eesti korrespondent
56804407, ivar.soopan@err.ee

Margus Muld - Saaremaa korrespondent
Lossi 1, 93802 Kuressaare
5134646, margus.muld@err.ee

Olev Kenk - Kesk-Eesti korrespondent
Rüütli 25, 72713 Paide
53428136, olev.kenk@err.ee

Ragnar Kond - Valgamaa korrespondent
Puiestee 8, 68203 Valga
5042673, ragnar.kond@err.ee

Ago Gaškov - Virumaa korrespondent
Keskväljak 1, 41537 Jõhvi
5043532, ago.gashkov@err.ee

ERR-i väliskorrespondendid

Neeme Raud -
Moskva korrespondent
neeme.raud@err.ee

Anton Aleksejev - Moskva operaator
+79035610233, anton.aleksejev@err.ee

Johannes Tralla - Brüsseli korrespondent
+32470176001, johannes.tralla@err.ee

Lauri Tankler - Washingtoni korrespondent
+12029108644, lauri.tankler@err.ee