ERR-i programmide ja kohalike stuudiote kontaktid

ETV Gonsiori 27, 15029 Tallinn
628 4450, 628 4100 etv@err.ee

ETV2 Gonsiori 27, 15029 Tallinn
628 4635 etv2@err.ee

ETV+ Gonsiori 27, 15029 Tallinn
628 4125 etvpluss@err.ee

Vikerraadio Gonsiori 21, 10150 Tallinn
611 4318 viker@err.ee

Raadio 2 Gonsiori 21, 10150 Tallinn
611 4200 r2@err.ee

Klassikaraadio Gonsiori 21, 10150 Tallinn
611 4121 klassika@err.ee

Raadio 4 Gonsiori 21, 10150 Tallinn
611 4126 raadio4@err.ee

Raadio Tallinn Gonsiori 21, 10150 Tallinn
611 4372 raadiotallinn@err.ee

* * *

Tartu stuudio Riia 24, 51010 Tartu
Teleuudised 7 302 471
Raadiouudised 7 302 456

Pärnu stuudio Akadeemia 7, 80001 Pärnu
44 30 780

Narva stuudio Puškini 19, 20308 Narva
35 61 515

* * *

Mirjam Nutov - Võrumaa korrespondent
Jüri 12, 65620 Võru
56908050, mirjam.nutov@err.ee

Juhan Hepner - Läänemaa ja Hiiumaa korrespondent
Posti 3, 90510 Haapsalu
53469548, juhan.hepner@err.ee

Margus Muld - Saaremaa korrespondent
Lossi 1, 93802 Kuressaare
5134646, margus.muld@err.ee

Olev Kenk - Kesk-Eesti korrespondent
Rüütli 25, 72713 Paide
53428136, olev.kenk@err.ee

Ragnar Kond - Valgamaa korrespondent
Puiestee 8, 68203 Valga
5042673, ragnar.kond@err.ee

Sergei Rõmar - Narva korrespondent-operaator
55928964, sergei.romar@err.ee

Rene Kundla - Virumaa korrespondent
Keskväljak 1, 41594, Jõhvi
5022860, rene.kundla@err.ee

ERR-i väliskorrespondendid

Anton Aleksejev - Moskva operaator-korrespondent
+79035610233, anton.aleksejev@err.ee

Johannes Tralla - Brüsseli korrespondent
+32470176001, johannes.tralla@err.ee

Maria-Ann Rohemäe - Washingtoni korrespondent
+1 202 629 7865, maria-ann.rohemae@err.ee