Pakume töö / praktikakohti

Otsime oma meeskonda veebiarendajat, kelle ülesandeks on Eesti mõjukaima meediaorganisatsiooni veebiplatvormi arendustööd ning integreerimine teiste infosüsteemidega.

Töö kirjeldus
•    kõrge koormusega veebiplatvormi arendamine
•    SQL päringute koostamine ja optimeerimine
•    backend ja frontend arenduste teostamine veebiplatvormidele
•    veebiplatvormi integreerimine teiste infosüsteemidega
•    aktiivne osalemine tarkvara disainis

Nõudmised kandidaadile
•    PHP tundmine spetsialisti tasemel
•    HTML, CSS ja JavaScript tundmine
•    eesti keele oskus suhtlustasandil

Kasuks tuleb
•    mobiilirakenduste arendamise kogemus
•    levinumate JavaScript rakenduste tundmine
•    HTML5 ja CSS3 põhjalikud teadmised
•    SQL põhjalik tundmine
•    varasem kokkupuude tehnoloogiatega nagu Redis, Varnish, ElasticSearch, Druid, Python
•    teadmised striimingtehnoloogiatest (HLS, MPEG-Dash)

ERR pakub:
•    võimalust arendada unikaalseid veebirakendusi, mis teenindavad iganädalaselt üle 400 000 kasutaja
•    võimalust areneda nii vähese kui ka suure kogemusega arendajatel
•    unikaalsete oskustega kollektiivi

Kandideerijal palun esitada oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga hiljemalt 26. märtsiks 2016.
Kontaktisik: IT arendusjuht Märt Suga (mart.suga@err.ee)

20.03

IT-osakond otsib oma meeskonnaga liituma IT-süsteemide administraatorit, kelle tööülesanneteks on GNU/Linux distributsioonide ja Windows operatsioonisüsteemide ning nende peal olevate teenuste administreerimine, dokumenteerimine, monitoorimine ja rikete kõrvaldamine.

Sobid sellele tööle, kui:
•    Sul on vähemalt kolmeaastane erialane töökogemus
•    Sul on põhjalikud teadmised serverlahendustest
•    Sa oled vastutustundlik, algatusvõimeline ja täpne
•    Sul on ladus eesti keele oskus ning valdad inglise keele erialast sõnavara

Kasuks tuleb, kui Sul on:
•    virutaliseerimis keskkondade Citrix Xenserver ja VMware vSphere haldamise kogemus
•    kokkupuude Juniper ja Fortigate võrguseadmetega
•    kokkupuude Nginxiga
•    kokkupuude monitoorimis lahendusega Zabbix

Omalt poolt pakume:
•    eneseteostusvõimalust ja uusi kogemusi
•    võimalust töötada ja areneda koos Eesti suurima meediaorganisatsiooniga
•    meeldivat ja toetavat meeskonda

Tööle asumine esimesel võimalusel
Töö toimub ERRi ruumides Tallinnas

Kandideerimiseks esita CV koos motivatsioonikirjaga ja palgasooviga e-mailile katre.vallner@err.ee hiljemalt 31.03.2017.

14.03

Otsime oma meeskonda arvutigraafikut, kelle töö eesmärgiks on tagada saadete (sh eriolukorrast tingitud programmi) graafika vastavalt kokkulepitud kontseptsioonile.

•    uudistetoimetuse saadete graafiliste elementide teostamine
•    uudistetoimetuse saadete graafilise kontseptsiooni arendamine

•    Photoshop ja After Effects programmide kasutamise oskus
•    valmisolek omandada  4Designer ja Maestro programmide kasutamine
•    valmisolek töötada graafiku alusel, õhtuti ja riigipühadel ning nädalavahetustel
•    hea stressitaluvus pingelistes ja kiiretes olukordades

Muu info
Tööle asumine esimesel võimalusel.

Kandideerijal palun esitada oma CV hiljemalt 22.märtsiks 2017 e-mailile rait-roland.veskemaa@err.ee

14.03
Tule tööle / praktikale